• ru
  • ua
Ням-ням

У лісі жив-був маленький ведмедик. Він був дуже добрим і життєрадісним ведмедиком і дружив з усіма лісовими мешканцями. Ведмедик дуже полюбляв ласувати фруктами та злаками і любив смачно поїсти, тому всі навколо називали його «Ведмедик Ням-Ням».

1 2 3 4 5 6
Друзі

Лісові мешканці завжди пригощали ведмедика Ням-Ням різними овочами та фруктами, щоб він ріс великим і сильним, а ведмедик натомість готував з цих продуктів смачну їжу і ділився зі своїми лісовими друзями.

1 2 3 4 5 6
Мудрий

Але Ням-Ням був не тільки дуже добрим, але і дуже мудрим ведмедиком, тому знав, що найкраща їжа - це та, в якій ідеально поєднується приємний смак і користь для організму.
Саме її повинні їсти дітки, щоб вирости здоровими і повними сил.

1 2 3 4 5 6
Експерт

І ось одного разу вранці Ням-Ням відправився на пошуки самої смачної і корисної їжі. Він обійшов 60 країн світу і в кожній пробував найкращі дитячі кашки, суміші, пюре і печиво. Він став справжнім експертом в харчуванні для малюків!

1 2 3 4 5 6
Харчування

І тільки коли ведмедик спробував дитяче харчування Milupa, він зрозумів, що нарешті його пошуки закінчені ... Ось вона, та сама ідеально збалансована їжа, яку він так довго шукав! Саме таке харчування допоможе маленьким діткам рости здоровими і бути повними сил кожен день!

1 2 3 4 5 6
Гармонія

Ведмедик Ням-Ням привіз цю їжу для малюків з собою в Україну. І тепер, завдяки турботі доброго і мудрого ведмедика Ням-Ням, кожен малюк може насолоджуватися гармонією користі і смаку і рости здоровим і щасливим день за днем.

1 2 3 4 5 6