• ru
  • ua
Етапи історії бренду
Історія одного з
улюблених дитячих
брендів Європи почалася
в далеких 1920 х роках.

Уже понад 80 років дитяче харчування Milupa користується популярністю серед європейських мам. У ньому користь натуральних продуктів органічно поєднується з приємним смаком, який дарує задоволення малюкам в Німеччині, Іспанії, Італії, Австрії, Греції, Угорщині, Румунії, Швейцарії.

1921

Milupa була заснована як невелике сімейне підприємство в 1921 році в Фрідріхсдорфі, Німеччина. Засновником був Еміль Паулі, француз за походженням, який емігрував до Німеччини на початку 18 століття. Спочатку підприємство займалося виготовленням кондитерських виробів і печива, які швидко стали популярними по всій окрузі Фрідріхсдорфу завдяки багатому смаку і високій якості.

1930

У 1930 році Еміль Паулі вирішив, що підприємству, яке впевнено зростає і розширюється, необхідне нове ім’я. Було обрано назву, яку Еміль придумав, використовуючи останні 3 літери свого імені і перші 3 літери прізвища. Отриманий результат – Milpau – Еміля не задовольнив, тому він змінив послідовність літер на більш благозвучне. Так з’явилася відома нам назва Milupa.

1932

У 1932 році Паулі вперше почав виробництво дитячої продукції під маркою Pauly’s Nährspeise («Дитяче харчування Паулі»).

1933

Разом з двома купцями Філіпом і Хайнцем, Паулі об’єднав кондитерську фабрику і виробництво дитячого харчування в одне підприємство Milupa.

1953

Перші продукти дитячого харчування з назвою Milupa були зроблені на зерновій основі. У виробництві дитячої продукції Milupa сім’я Паулі використовувала ті ж принципи, що зробили відомими їхні кондитерські вироби, тому і нова продукція підприємства здобула популярність.

За 20 років Milupa стала найбільшим виробником продуктів дитячого харчування в Німеччині, а також у світовому масштабі почала завойовувати репутацію підприємства, що приділяє значну увагу дослідженням та розвитку продуктів дитячого харчування.

1954

Разом з успішним розвитком компанії, в 1954 році Milupa починає програму з дослідження складу грудного молока. Її метою було створення і запуск виробництва молочних сумішей, близьких за складом до материнського грудного молока. Суміші призначалися для матерів, які з різних причин не могли годувати малюка грудьми.

1959

У 1959 році була вперше випущена на ринок манна каша для малюків Miluvit mit, яка і сьогодні залишається однією з найпопулярніших.

1964

В результаті програми досліджень в 1964 році на європейському ринку з’явилася перша молочна суміш Milupa для немовлят під назвою Milumil.

1990

На початку 1990-х років Milupa стала частиною всесвітньо відомої компанії- виробника дитячого харчування Nutricia. Разом з нею Milupa починає відкривати філії в Польщі, Чехії та інших країнах.

2001

У 2001 році відкривається перший філіал на іншому континенті – Milupa в Канаді.

2017

Сьогодні Milupa присутній в 60 країнах, в тому числі в Латвії, Німеччині, Польщі, Фінляндії, Чехії, Словаччині, Румунії, Угорщині, Ірландії, Канаді, Австрії, Португалії, Іспанії, Італії, США та Україні.

Milupa є частиною міжнародної групи Danone, провідного європейського виробника молочних продуктів та бутильованої води з оборотом понад 14 мільярдів євро і кількістю співробітників понад 101 000 чоловік.

Наша продукція перевірена роками
Дивитися продукцію