Зустрічайте новинку — дитяче молочко Milupa4!Ознайомитись!
rus
ukr
0-3 4-6 7-9 10-12 12+

Історія

На головну >

Про Milupa

>

Історія

Уже понад 80 років дитяче харчування Milupa користується популярністю серед європейських мам. У ньому користь натуральних продуктів органічно поєднується з приємним смаком, що дарує задоволення дітям у Німеччині, Іспанії, Італії, Австрії, Греції, Угорщині, Румунії, Швейцарії.

 

Історія одного з улюблених дитячих брендів Європи почалася ще в далеких 1920-х роках.

 

2014

Сьогодні Milupa присутня у 60 країнах, у тому числі в Латвії, Німеччині, Польщі, Фінляндії, Чехії, Словаччині, Румунії, Угорщині, Ірландії, Канаді, Австрії, Португалії, Іспанії, Аргентині, Італії, США та Україні.

Milupa є частиною міжнародної групи Danone, провідного європейського виробника молочних продуктів та фасованої води з обігом понад 14 мільярдів євро і персоналом понад 101 000 працівників.

2001

У 2001 році відкривається перший філіал на іншому континенті — Milupa у Канаді. 

1990...

На початку 1990-х років Milupa стала частиною всесвітньо відомої компанії-виробника дитячого харчування Nutricia.

Разом з Nutricia Milupa починає відкривати філіали в Польщі, Чехії та інших країнах.

1964

За результатами програми досліджень у 1964 році на європейському ринку з'явилася перша молочна суміш Milupa для немовлят під назвою Milumil.

1959

У 1959 році була вперше випущена на ринок манна каша для малюків Miluvit mit, що й сьогодні залишається однією з найпопулярніших.

1954

Разом з успішним розвитком підприємства у 1954 році Milupa починає програму з дослідження складу грудного молока. Її метою було створення і запуск виробництва молочних сумішей, що близькі за складом до материнського грудного молока. Суміші призначалися для матерів, які з різних причин не могли годувати малюка грудями. 

1953

Перші продукти дитячого харчування з назвою Milupa були зроблені на зерновій основі. У виробництві дитячої продукції Milupa сім'я Паулі використовувала ті ж принципи, що зробили відомими їхні кондитерські вироби, тому і нова продукція підприємства здобула популярність.За 20 років Milupa стала найбільшим виробником продуктів дитячого харчування в Німеччині, а також у світовому масштабі почала завойовувати репутацію підприємства, що приділяє значну увагу дослідженням та розвитку продуктів дитячого харчування.

1933

Разом з двома купцями Філіпом Бендером та Хайнцом Кохом Паулі об'єднав кондитерську фабрику та виробництво дитячого харчування у єдине підприємство Milupa.

1932

У 1932 році Паулі вперше почав виробництво дитячої продукції під маркою Pauly's Nährspeise («Дитяче харчування Паулі»).

1930

У 1930 році Еміль Паулі вирішив, що підприємству, яке постійно зростає та розширюється, необхідне нове ім'я. Було вибрано назву, яку Еміль створив, використовуючи останні 3 літери свого імені та перші 3 літери прізвища. Отриманий результат, Milpau, Еміля не задовольнив, тому він змінив послідовність літер на більш милозвучну. Так з'явилася відома назва Milupa.

1921

Milupa була заснована як невелике сімейне підприємство у 1921 році у Фрідріхсдорфі, Німеччина. Її засновником був Еміль Паулі, нащадок французької сім'ї, що емігрувала до Німеччини на початку 18 століття. Спочатку підприємство займалося виготовленням кондитерських виробів та печива, які швидко стали популярними по всій окрузі Фрідріхсдорфу завдяки багатому смаку і високій якості.